Gruodžio 7d. Šeštadienis

Ką liepą galima veikti ir pamatyti Vilniuje su visa šeima?

Birželio 29d.
Ką liepą galima veikti ir pamatyti Vilniuje su visa šeima?

Artėjas vidurvasaris. Esame lepinami karštos vasaros ir gerų orų. Ir gerų renginių bei erdvių. Kviečiame pasižvalgyti, ką liepos mėnesiui Vilniuje yra numatę renginių organizatoriai.

Liepos 3 d. (trečiadienį) 17 val. Vilniaus Rotušės aikštėje projekto „Nustebink Vilnių!“ metu vyks išskirtinės olimpinės varžybos „Unusual Olympic Games“. Rungtys bus dviejų rūšių: komandinės ir individualios. Komandinėse rungtyse dalyvaus užsiregistravusios komandos, kurios savo jėgas išbandys besivaržydamos tarpusavyje pagrindinėje renginio dalyje – unusual olimpiadoje.

Individualios varžybos – tai varžybos kukliesiems atletams, į kurias išankstinės registracijos nėra. Norintys individualiai varžybose dalyvauti žmonės, galės žaisti stalo žaidimus ir laimėję gaus dovanų! Užregistruoti savo komandą galite ČIA.

Liepos 3 d. (trečiadienį) 19 val. Vilniaus Mokytojų namų kiemelyje vyks Otis Taylor koncertas.  Otis Taylor – tai ryški JAV bliuzo žvaigždė, kurio kūryba žada daugybę intymių bei netikėtų muzikinių pasakojimų, kurių centre – dėmesys žmogui ir pagarba tautų istorijai. Norint apibūdinti šio atlikėjo kūrybą reikia taikyti neeilinį trance bliuzo vardą. Jo muzika – tai hipnotizuojanti, elektroninė instrumentų linija, gilūs, atviri ir be galo taiklūs tekstai, o kuriama emocija nepalieka abejingų. Daugiau informacijos ČIA.

Liepos 5 d. (penktadienį) Kultūros naktis „Tebūnie naktis!“. Iš apleisto Vilniaus senamiesčio kiemelio visą naktį skambanti muzika, pievoje prie Baltojo tilto nesibaigiantis kino seansas, gatvėse, skveruose ir pačiose netikėčiausiose erdvėse vykstantys koncertai, vaidinimai, parodos, kūrybinės dirbtuvės ir instaliacijos, nepailstantys šokėjai, trypiantys gatvių grindinius. Visame mieste vien muzika, spalvos, šviesos ir šypsenos. Ir tai – ne gražus sapnas ar motyvas iš kino filmo. Visa tai – „Kultūros naktis“.

Vienos nakties kultūros ir meno festivalis „Kultūros naktis“, Vilniuje rengiamas jau nuo 2007 metų, šią vasarą įvyks naktį iš liepos 5 į 6 d. ir taps pagrindiniu Lietuvos pirmininkavimo ES tarybai atidarymo kultūriniu renginiu. 165 projektai, daugiau nei 700 menininkų iš Lietuvos ir užsienio šalių ir visa tai tik per vieną naktį mieste.

Šių metų festivalio programą papildys užsienio menininkų projektai: LR Prezidentūros rūmų kieme bus galima išvysti gruzinų choreografinę dramą „Karmen“, Vilniaus Rotušėje vyks armėnų Khachaturian trio koncertas, nusistovėjusį miesto ritmą sudrumsti mėgins iš Ispanijos atvykstanti gatvės klounada „Su Seso taladro“, Britų taryba į Vilnių pakvies britų menininkę Kathy Hinde su projektu „Piano Migrations“, kurio metu vyks audiovizualinė instaliacija, dirbtuvės vaikams ir muzikinis pasirodymas, prancūzų menininkai pristatys projektą „Purple rain“, rekomenduojamą tarptautinio nakties kultūros festivalių tinklo „La Nuit Blanche“. Bendrą projektą taip pat rengia lietuvių ir skandinavų menininkai: „Nordic stage“ kartu su „Avaspo poetry“ įgyvendins muzikinį-audiovizualinį pasirodymą „Recycling rituals“, taip pat vyks norvegų atlikėjų Johan Mahtte Skum ir Sanna Andersson archaiškų Šiaurės Skandinavijos dainų koncertas.

Festivalio metu vyks ir jau tradiciniais tapę renginiai: koncertai jaunimui, kino ant žolės programa su „Kino pavasariu“, Petro Geniušo fortepijoninės muzikos koncertas Lukiškių aikštėje, Domanto Razausko koncertas vienai nakčiai atgysiančioje Rotondoje. Miesto gyventojai ir svečiai galės sudalyvauti įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse, išvysti foto parodas, apsilankyti specialias programas rengiančiose kavinėse ir baruose, Šventaragio slėnyje įsikurs speciali šeimų erdvė.

Prie „Kultūros nakties“ šiais metais prisijungė kaip niekada daug ambasadų ir užsienio šalių kultūros institutų: Britų taryba (British Council), Ispanijos ambasada, Italijos ambasada ir Italijos kultūros institutas, Goethe institutas, Prancūzų institutas Lietuvoje, Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje, Armėnijos ir Airijos ambasados, Europos humanitarinis universitetas, Estijos Respublikos ir Vengrijos Respublikos ambasados, Norvegijos ir Švedijos karalysčių ambasados, Lenkų kultūros institutas ir Rusų kultūros centras, Rumunijos bei Suomijos Respublikos ambasados.

Festivalyje dalyvaus lietuvių menininkai ne tik iš Vilniaus, bet ir Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ir kitų miestų. Į projektą taip pat įsitraukė ir daugybė švietimo įstaigų (Vilniaus dailės akademija, Vilniaus universitetas, Vilniaus dizaino kolegija ir kitos), studentai aktyviai rengia parodas, šviesos instaliacijas ir kitus projektus. Nakties metu veiks ir daugybė Vilniaus muziejų ir galerijų, o šiais metais pirmą kartą prie programos prisijungė ir Genocido aukų muziejus. Įspūdingą programą festivalio svečiams parengs „Menų spaustuvė“, net du kartus bus parodytas lietuvių ir užsienio menininkų bendras projektas „Smėlio laikrodžiai“, jau spėjęs sulaukti dėmesio kitose šalyse.

Visi renginiai nemokami. Daugiau informacijos: www.kulturosnaktis.lt

Vytenio Jurevičiaus nuotrauka, BFL

Liepos 6 d. (šeštadienį) Valstybės (Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena. Lietuvos valstybės įkūrėjo kunigaikščio Mindaugo vainikavimo karaliumi šventė – Valstybės diena. 1253 m. liepos 6-ąją dieną buvo karūnuotas pirmasis ir vienintelis Lietuvos karalius Mindaugas.

Šią dieną Vilniuje šurmuliuos daugybė Valstybės dienai skirtų renginių.

Liepos 6–7  d. (šeštadienį-sekmadienį) Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje. Tarptautinis eksperimentinės archeologijos festivalis, skirtas Mindaugo karūnavimo – Valstybės dienai paminėti. Daugiau informacijos ČIA.

Liepos 7 d. (sekmadienį) 18 val. VU Botanikos sode – Bardų vasaros festivalis: Liūdni slibinai, penktus metus liūdnas lietuvio gyvenimo detales apdainuojantis, teatrališkai išradingas ir muzikaliai sąmoningas triasmenis darinys. Ši, anaiptol ne šventa, trejybė turi šventą tikslą – savo liūdnomis dainomis ir plikomis širdimis raginti kožną lietuvį atsisakyti lengvabūdiškumo ir gyvenimo džiaugsmo. Tekstus šiems chuliganiškiems aktoriams-muzikantams-šokėjams-komikams-dainininkams rašo tokie poetai kaip Henrikas Radauskas, Šarūnas Banevičius, Sigitas Parulskis, Kestutis Plankas, Juozas Erlickas ir daugybė kitų. Renginys mokamas.

Evgenios Levin nuotrauka

Liepos 8 ir 22 d. (pirmadieniais) Lukiškių aikštėje nuo 18.30 val. vyks „Burbuliatorius“ – tai reguliarus miesto žaidimas, kuris vyksta visą vasarą ir rugsėjį, kas antrą pirmadienį, 18.30, Lietuvos ir užsienio miestuose. Šio renginio ypatumas yra ne tik jo periodiškumas, bet ir tai, kad jis vyksta daugiau 15 Europos miestų vienu metu. „Burbuliatoriaus“ tikslas – atgaivinti viešąsias miesto erdves, paskatinti miestelėnus eksperimentuoti, ieškant naujų viešųjų erdvių naudojimo būdų, bei sukurti paralelinį įvykį, kurio dalyviai, gyvendami skirtinguose miestuose, galėtų dalintis erdvių gaivinimo patirtimi. Tai atviras įvykis, ir sudalyvauti jame gali kiekvienas norintis. Tereikia atsinešti muilo burbulų indelį (sau ir praeiviui) į paskelbtą vietą ir „užburbuliuoti“ ją kartu su kitais miestelėnais. Renginiai vyks visą vasarą kas antrą pirmadienį.

Liepos 13, 20 ir 27 d. (šeštadieniais) 10 val. ekskursija „Požeminio Vilniaus paslaptys“. Ekskursijos metu aplankomi 4–5 požemiai iš sąrašo: Vilniaus katedros, Gintaro galerijų, Žydų kultūros ir informacijos centro, Šv. Kazimiero bažnyčios, Šv. Kryžiaus bažnyčios, Šlapelių namų-muziejaus, Unitų vienuolyno, Jonų g. galerijos. O „Kivedos“ gidas papasakos ne vieną mįslingą istoriją, galinčią pažadinti fantaziją... Tikslesnė informacija pateikiama įsigijus ekskursijos bilietą. Bilieto kaina suaugusiajam 20 Lt. Papildomai lankomiems objektams turėti apie 15 Lt/asmeniui. Dėl bilietų kreiptis tel. 8 5 272 4805.

Liepos 14 d. (sekmadienį) 10 val. ekskursija „Gražiausių Vilniaus panoramų takais“. Šiandien Vilniaus panoramų grožis išlieka įkvėpimo šaltiniu daugeliui menininkų, dailininkų, fotografų, poetų ir rašytojų. Vilnius nustebino Pirmojo pasaulinio karo metais čia atvykusį vokiečių karininką, įkvėpė tapytoją modernistą, užbūrė žymų Lietuvos kultūros paveldo fotografą - kiekvienas stengiasi užfiksuoti savitą senojo miesto panoramą. Tad pasigrožėkime Vilniaus miesto panoramomis kartu su „Kivedos“ gidu, kuris tikrai turės ką papasakoti besigrožint įstabiais Vilniaus vaizdais. Nepraleiskite progos... Daugiau informacijos ČIA.

Liepos 26–28 d. (penktadienį-sekmadienį) Gaveikių kaime (Vilniaus raj.) „VAROM!“ vasaros festivalis. Švęsk taip, kaip dar nešventei! Su tokiu šūkiu vasarą pasitiks pirmą kartą Lietuvoje rengiamas blaivus VAROM! festivalis. Po VAROM! vardu slypinti entuziastų komanda rengia neįtikėtiną trijų dienų šventę po atviru dangumi ant ežero pakrantės – su daug geros ir tik „gyvos“ muzikos, su erdvėmis meno dirbtuvėms ir projektams, su atvira širdimi naujai patirčiai, kuria pasirūpins kvalifikuoti sveikos gyvensenos treneriai ir lektoriai.

„Festivalis užaugo pats, po to, kai nuo šių metų sausio rengiamo projekto VAROM! vakarėliuose salės ėmė braškėti nuo visų norinčių apsilankyti skaičiaus. Rengiame vakarėlius taip, kaip patys norėtume linksmintis, ir šis receptas pasirodė besąs tinkantis gausybei VAROM! dalyvių“- sako organizatoriai, pabrėždami, jog šis projektas – ne komercinis ir skirtas absoliučiai visiems – barjerai nekuriami dress co‘dais ar face control‘ais.

„Tereikia išdrįsti viena – tris dienas gamtoje patirti visas festivalio gėrybes be alkoholio. Nes jau atėjo laikas linksmintis kitaip – iš širdies, prasmingai, be stereotipų ir nesislepiant už kaukių,“ – projekto sėkme įsitikinę organizatoriai, svečiams ruošiantys įspūdingą festivalio programą: VAROM! muzikos scenoje pasirodys gerai žinomi atlikėjai: Antis, Aiste Smilgevičiūte ir Skylė, Happyendless, Freaks On Floor, Kamanių šilelis, Markas Palubenka, Golden Parazyth, Vytautas V. Landsbergis ir kiti. Meno erdvėje nuolatos vyks kūrybinės dirbtuvės, atskira scena rengiama interaktyviems užsiėmimams, mankštoms bei šokiams, kurių žingsnelių ir subtilybių mokysimės kartu!

Paskaitas ir praktinius mokymus apie sveiką gyvenseną, darnius santykius, mitybą ves patyrę lektoriai, o mažiausieji ras sau skirtą erdvę su spalvomis, žaidimais ir užkrečiančia nuotaika. Daugiau informacijos ČIA. Renginys mokamas.

Antradieniais 16 val. Vilniaus apylinkėse vyks orientavimosi sporto varžybos „Mano antradieniai“. Tai masinės orientavimosi sporto varžybos, vykstančios jau trečius metus Vilniaus miesto apylinkėse. Vidutiniškai kiekviename šių varžybų etape startuoja virš 180 orientavimosi entuziastų, kurie per sezoną įveikia daugiau nei 10 000 kilometrų. Varžybose galima startuoti nuo 16 iki 19 valandos. Daugiau informacijos ir varžybų vietos – čia.

Sauliaus Žiūros nuotraukos

Trečiadieniais 19.30 val. Katedros aikštėje – „MTB mokyklėlė“. Tai puikus būdas išmokti geriau pažinti ir valdyti dviratį, susirasti bendraminčių ir draugų, didinti šio sporto mėgėjų būrį, ar tiesiog gerai praleisti trečiadienio pavakarę. Šis jau antrus metus VŠĮ „Sveikas miestas“, UAB „Sporto miestas“ ir Kalnų dviračių (MTB) sporto federacijos vykdomas projektas yra ne varžybos, o pamokėlės ir treniruotės viename, skirtos tiek pradedančiajam, tiek ir kiek pažengusiam MTB entuziastui. Čia nebus prasto rezultato ir nereiks raudonuoti prieš draugus. Čia susirinks įvairaus pajėgumo žmonės, norintys tiesiog geriau išmokti važiuoti kalnų dviračiu, susipažinti su jų valdymo ir trasų įveikimo ypatumais, taip plėsdami sportuojančių gretos. Treniruočių grafikas bus skelbiamas iš anksto, o MTB mokyklėlėje dalyvius visada lydės mažiausiai du žmonės – „treneris“ ir „asistentas“ – taip bus užtikrintas atitinkamas sudėtingumas ir pajėgesniems, ir tik pradedantiems.

Penktadieniais 16 val. Bažnytinio paveldo muziejuje (Šv. Mykolo g. 9) vyksta edukacinis užsiėmimas mažiems ir dideliems „Auksakalio dėlionė".

Muziejus parengė ir išleido edukacinį žaidimą-leidinį „Auksakalio dėlionė“. Žaidimą sudaro paveikslėliai, pasakojantys Vilniaus auksakalių cecho istoriją – jie pristato auksakalių darbo specifiką, sukurtus dirbinius, aukso prabavimą, įspaudus. Pateiktą informaciją padeda įsiminti žaismingos užduotys. Žaidimo forma pateikiama informacija yra suprantama vaikams ir jaunimui, patraukli suaugusiesiems. Žaidimas padeda geriau perprasti parodos ekspoziciją, skatina lankytojų kūrybingumą. Įėjimas su muziejaus bilietu.

Evgenios Levin nuotrauka

Sekmadieniais 15 val. Mokytojų namų kiemelyje (Vilniaus g. 39/6) „Blusturgis“ – vieta, kurioje prekiaujama asmeniniais naudotais daiktais: drabužiais, aksesuarais, namų apyvokos reikmenimis, interjero detalėmis, žaislais, knygomis ir daugybe kitų. Taip pat čia galima rasti ir vienetinių rankų darbo gaminių. Blusų turgaus prekiautojai paprastai nesiekia pelno, o lankytojai ateina apžiūrėti prekių ir pabendrauti, gerai praleisti laiką, įsigyti originalių smulkmenų. Renginys nemokamas.

Evgenios Levin nuotrauka

Sekmadienis – sporto diena. Sekmadieniais 10 val. Gedimino prospektas iki pat rudens kiekvienam vilniečiui bei miesto svečiui taps puikia laisvalaikio praleidimo zona, kurioje visi galės sportuoti, žaisti įvairiausius žaidimus ir tiesiog šauniai leisti sekmadienio popietę. Gedimino prospekte, bus galima ne tik mokytis šokti, susipažinti su įvairiausių kovos menų technikų subtilybėmis, sudalyvauti kiekvieną kartą vis skirtinguose sveikatingumo užsiėmimuose, mankštose, bet ir drauge su draugais, šeima žaisti badmintoną, stalo futbolą, tenisą, išbandyti ir gausybę kitų pramogų, kurios kiekvieną sekmadienį bus skirtingos. Sekmadieniai Vilniuje nuo šiol bus vadinami sporto diena. Projekto – „Sekmadienis – sporto diena“ atidarymas vyko gegužės 5 dieną, sekmadienį, Gedimino prospekto atkarpoje, esančioje prie V. Kudirkos aikštės. Išbandyti sporto užsiėmus visi gali nuo 10 val. iki 14 val.

Parengė Jurga Lūžaitė

Bernardinai.lt

Telesfera - įrenginių remonto paslauga skubantiems

Telesfera - įrenginių remonto paslauga skubantiems

Spalio 31d.

Jei Jūsų telefonas, planšetė, kompiuteris, fotoaparatas, dronas ar kitas smulkios elektronikos prietaisas (elektroninė cigaretė, pultelis ir panašiai) sugedo Jums nepalankiausiu metu, o dar ir neturite galimybės jo pristatyti į taisyklą, Jums padės Telesfera komanda! Darbuotojai kaip įmanoma...


Lietuvoje – nauji dviračių takai miestuose ir miesteliuose, sodų bendrijų ir ežerų link

Lietuvoje – nauji dviračių takai miestuose ir miesteliuose, sodų bendrijų ir ežerų link

Rugpjūčio 8d.

Lietuvos miestuose ir miesteliuose – vis daugiau galimybių kasdieniam susisiekimui patogiai naudotis dviračiu. Nauji pėsčiųjų ir dviračių takai, tiesiami arba rekonstruojami panaudojant Europos Sąjungos fondų investicijas, jau įrengti 20-yje savivaldybių, dar 27 savivaldybių projektai...


Rekordinė vasara Kauno oro uoste – liepos mėnesį pasiektas didžiausias keleivių skaičius istorijoje

Rekordinė vasara Kauno oro uoste – liepos mėnesį pasiektas didžiausias keleivių skaičius istorijoje

Rugpjūčio 6d.

Kauno oro uostas aviacinę vasarą pažymi vis nauju keleivių srauto rekordu. Liepos mėnesį per Kauno oro vartus keliavo daugiau kaip 114 tūkst. keleivių. Tai 12 tūkst. daugiau nei gegužės mėnesį, kai pirmą kartą buvo pasiektas rekordinis – šešiaženklis keleivių skaičius.


Vilniuje – masinis naktinis važiavimas šviečiančiais riedučiais

Vilniuje – masinis naktinis važiavimas šviečiančiais riedučiais

Rugpjūčio 1d.

Paskutinį liepos mėnesio vakarą sostinėje įvyko masinis naktinis važiavimas šviečiančiais riedučiais, kuris suvienijo šią smagią ir darnią transporto priemonę mėgstančius vilniečius. Darnų judumą mieste skatinančios SĮ „Susisiekimo paslaugos“ organizuotame renginyje drauge su...


„Vilnius Mama Jazz” pradeda skelbti programą

„Vilnius Mama Jazz” pradeda skelbti programą

Rugpjūčio 1d.

Lapkričio 13-17 dienomis vyksiantis festivalis „Vilnius Mama Jazz“ skelbia pirmuosius šių metų programos akcentus: tai yra „The Comet Is Coming“ ir Odedo Tzuro kvartetas.


Vilniaus „G-spot“ reklaminė kampanija nominuota prestižiniuose turizmo apdovanojimuose

Vilniaus „G-spot“ reklaminė kampanija nominuota prestižiniuose turizmo apdovanojimuose

Rugpjūčio 1d.

Praėjusiais metais didelį susidomėjimą užsienyje sukėlusi Vilniaus turizmo rinkodaros kampanija „Vilnius – The G-spot of Europe“ (liet. „Vilnius – Europos G taškas“) toliau raško vaisius – prestižiniuose tarptautiniuose kelionių ir turizmo apdovanojimuose...


„Kinas po žvaigždėmis“ dovanoja lietuviško kino naktį visam pasauliui: kvies kartu žiūrėti „Riešutų duoną“

„Kinas po žvaigždėmis“ dovanoja lietuviško kino naktį visam pasauliui: kvies kartu žiūrėti „Riešutų duoną“

Rugpjūčio 1d.

Jau dešimtmetį kino po atviru dangumi seansus rengiantis „Kinas po žvaigždėmis“ kartu su Lietuvos kino centru šiais metais pristato ypatingą iniciatyvą – siekį lietuviška kino klasika suvienyti viso pasaulio lietuvius. Rugpjūčio 5 dieną užsienyje ir Lietuvoje įvyks...


Panevėžyje daugės turizmo ženklų

Panevėžyje daugės turizmo ženklų

Liepos 30d.

Panevėžio miesto savivaldybė pasirašė sutartį su Lietuvos verslo paramos agentūra, kuria skiriama daugiau kaip 96,5 tūkst. Eur ES investicijų turizmo informacinės infrastruktūros plėtros projektui. Jį parengė Panevėžio miesto ir rajono savivaldybės.


Laivyba vidaus vandenimis taps paprastesnė

Laivyba vidaus vandenimis taps paprastesnė

Liepos 29d.

Laivyba Lietuvos vidaus vandenimis taps paprastesnė – Susisiekimo ministerijos iniciatyva pakeistas Vidaus vandenų transporto kodeksas, kuris palengvina asmeninių ir pramoginių laivų registravimo bei techninės apžiūros sąlygas, taip pat užtikrina šių procesų skaidrumą.


Lietuvos oro uostų pusmetis: stabilus augimas ir vėl pagerinti rekordai

Lietuvos oro uostų pusmetis: stabilus augimas ir vėl pagerinti rekordai

Liepos 24d.

Lietuvos oro uostams pirmasis 2019 m. pusmetis ir vėl rekordinis. Visi aviaciniai rodikliai, lyginant su iki šiol sėkmingiausiu – 2018 m. tuo pačiu laikotarpiu – augo: aptarnauta daugiau skrydžių, didėjo keleivių ir krypčių skaičius.


Rekordiškai atnaujinamą sostinės viešojo transporto parką papildys dar 50 naujų autobusų

Rekordiškai atnaujinamą sostinės viešojo transporto parką papildys dar 50 naujų autobusų

Liepos 24d.

Šiandien Vilniaus miesto savivaldybės Taryba pritarė tolimesniam viešojo transporto atnaujinimo etapui ir patvirtino UAB „Vilniaus viešasis transportas“ prašymą lizingo būdu įsigyti 50 triašių suspaustomis gamtinėmis dujomis varomų MAN Lion‘s City autobusų. Planuojama, jog iki...


Sostinės viešajame transporte – naujovės dviratininkams ir paspirtukininkams

Sostinės viešajame transporte – naujovės dviratininkams ir paspirtukininkams

Liepos 24d.

Vilniuje vis daugėjant darniai keliaujančių miestiečių, nuo rugpjūčio mėn. pradžios viešajame transporte bus galima patogiai vežtis dviračius ir paspirtukus. Dviračiais keliaujantieji juos galės įsinešti į iš viso 50 triašių autobusų, kurie bus pažymėti specialiu dviračio lipduku ir kuriuose bus...


Vilniuje – daugiau vietų, kur galima nemokamai prisipilti vandens

Vilniuje – daugiau vietų, kur galima nemokamai prisipilti vandens

Liepos 15d.

Didžiausia šalyje vandentvarkos bendrovė „Vilniaus vandenys“ plečia vandens tiekimo viešosiose erdvėse paslaugą ir sostinės centre atidarė 5 stacionarias lauko gertuves.


Lietuvos oro uostai prieš 5 metus ir dabar: beveik dvigubai daugiau keleivių, skrydžių ir kelionių krypčių

Lietuvos oro uostai prieš 5 metus ir dabar: beveik dvigubai daugiau keleivių, skrydžių ir kelionių krypčių

Liepos 11d.

Šią liepą Lietuvos oro uostai skaičiuoja penkerius metus nuo Vilniaus, Kauno ir Palangos oro vartų sujungimo. Baigusi ydingos vidinės konkurencijos etapą ir tapusi oro uostų tinklu, siūlančiu patrauklias bendradarbiavimo sąlygas oro vežėjams, įmonė išaugino ir savo aviacinės veiklos rezultatus....


Oro balionų šventei koją kiša oro sąlygos

Oro balionų šventei koją kiša oro sąlygos

Liepos 5d.

Krituliai, neprognozuojamas vėjas ir žemi debesys – pagrindinės priežastys, keičiančios oro balionų šventės „Kaunas auga 2019“ programą. Ketvirtadienį vakare turėję pakilti pirmieji margaspalviai kupolai dangaus nepasiekė. Šįryt balionų kilimas taip pat buvo atšauktas. Ar šį...


Į Kauno paplūdimius grįžta bibliotekos po atviru dangumi

Į Kauno paplūdimius grįžta bibliotekos po atviru dangumi

Birželio 13d.

Vasariškiems karščiams nesitraukiant, paplūdimiai tampa patraukliausia miesto vieta. Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka kviečia Kauno Lampėdžių ir Panemunės paplūdimiuose poilsiaujančius žmones leisti laisvalaikį su knyga. Tai padaryti labai paprasta – knygas galima skolintis iš...


„Kautra“ traukiasi iš maršrutinių taksi verslo

„Kautra“ traukiasi iš maršrutinių taksi verslo

Birželio 5d.

Nuo liepos 1 dienos Kaune nebeliks maršrutinių taksi. Bendrovei „Kautra“ pranešus apie nuostolingos veiklos nutraukimą, miestas pasiruošė maršrutinių taksi pakeitimui mažais ir dideliais autobusais. Į juos persėdę kauniečiai keliauti po miestą galės kur kas pigiau.


Rusnės estakada: prasidės parengiamieji darbai, numatytas Nemuno deltos kraštovaizdžio saugojimas

Rusnės estakada: prasidės parengiamieji darbai, numatytas Nemuno deltos kraštovaizdžio saugojimas

Kovo 2d.

Kelyje Šilutė–Rusnė artimiausiu metu prasidės parengiamieji darbai užliejamo kelio ruožui rekonstruoti ir estakadai statyti. Pirmiausia numatytame rekonstruoti ruože turės būti iškirsti kelkraščiuose ir ant kelio pylimo augantys medžiai, kurie trukdytų atlikti darbus. Jau 2019 m., iki...

www.gradiali.com

www.gradiali.com

Viskas Jūsų sveikatai ir kokybiškam poilsui Palangoje ir Anykščiuose.
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Užsisakykite KELIONIUKLUBAS.LT savaitraštį!