Balandžio 7d. Antradienis

Sodybos nuoma Trakuose ištisus metus

Peržiūrų skaičius: 2258

Ar atsimenate tą jausmą gamtoje? Tą  tylą, žvaigždėtą dangų, tyvuliuojantį ežerą ir ramybę ir paukščių čiulbėjimą?  Juk kiekvienas norime nors kelias dienas pabūti toje ramybėje, praleisti gerą laiką su šeima, draugais ar tik mylimu žmogumi.

Poilsis yra būtinas kiekvienam, todėl atostogų metu mes  išvykstame kuo toliau nuo miesto. Bet kodėl tik atostogų metu mes sau leidžiame pasimėgauti gamta? Artėja savaitgalis - važiuokite su šeima, draugais praleisti gero laiko į  kaimo turizmo sodybą - „RESORT NATURA  2000”. Sodyba įsikūrusi  Aukštadvario regioniniame parke ant Vilkokšnio ežero kranto, Antakalnio kaime, Trakų rajone. Už 17 kilometrų Trakų istorinis centras, už 42 kilometrų Vilnius, 36 kilometrų Birštonas. Kelias iki sodybos taip pat išskirtinis, kai pasukama nuo Trakų pusės prasideda kalnuotas ir vingiuotas kelias tarp miškų.

Unikali gamta, laukai, augmenija ir sodybos. Vos įvažiavus į sodybą atsiveria vaizdas į Vilkokšnio ežerą su miško toliu, o per pievą, tarp medžių ir nendrių nusidriekia medinis takas iki pat ežero pakrantės. Ant ežero kranto Jūsų lauks pirtis su svečių kambariais ir erdve terasa, taip pat lauko pramogos. Kalniuko šlaite jaukiai stovi mediniai nameliai, kurie pilnai paruošti Jūsų ramiam poilsiui ištisus metus. Kiekviename namuke yra židinys, prie kurio jaukiai praleisite romantišką vakarą. Tai puiki vieta ramiam šeimos poilsiui su augintiniais, žvejams, asmeninėms šventėms, seminarams, konferencijoms ar romantiškam poilsiui dviese.

Apgyvendinimas

Poilsis

Gyvenamieji nameliai įrengti kotedžo principu su erdviomis asmeninėmis terasomis ir balkonais, per du aukštus. Nameliai patrauklūs tiek poroms, tiek didesnėms draugų kompanijoms ar kelioms šeimoms. Vienu metu gali apsistoti iki 14 žmonių, puiki galimybė apsistoti poroms, draugų kompanijoms ar kelioms šeimoms. Viskas įrengta moderniai: mini virtuvė su reikalingiausiais įrankiais maisto gamybai, televizorius, vonios kambarys, patogios didelės lovos, dideli langai pro kuriuos atsiveria vaizdas į ežerą, stoglangiai, o kad būtų šilta ir jauku - didžiulis  židinys. Tikriems romantikos mylėtojams miegamajame įrengtos sūkurinės vonios. Nameliai pilnai paruošti apsilankymui net šalčiausią žiemą. Jus atvyksite į natūralią gamtos šilumą, o sodybos darbuotojai viską paruoš prieš Jums atvykstant.


Salės nuoma

Atokiau nuo gyvenamųjų namelių stovi didysis pobūvių namas talpinantis iki 50 žmonių. Namas per du aukštus skirtas nepamirštamoms šventėms, vestuvėms, gimtadieniams, krikštynoms, konferencijoms, darbo vakarėliams ir kitoms progoms paminėti. Name įrengta didelė lauko terasa, kurioje galima pastatyti palapinę ir sutalpinti 70 žmonių, viduje erdvi sale talpinanti 50 žmonių, židinys, moderni virtuvė su visa reikiama įranga, o antrame aukšte pilnai įrengti miegamieji, iš viso sodyboje nakvoti gali net 72 žmonės. Taip pat visa techninė įranga: konferencijoms, šventėms ir pan.


Pirties nuoma su sale ir miegamaisiais

Pirtis – kiekvieno svajonė. Apie pirties naudą sveikatai  žinome visi ir net neįsivaizduojame poilsio gamtoje be pirties malonumų, o kai pirtis stovi ant ežero kranto tiesiog norisi kuo greičiau iš jos nerti į ežerą. Todėl norintiems pasimėgauti pirties malonumais sodyboje ją taip pat ras. Pirtis stovi ant ežero kranto, atokiau nuo namelių su erdve terasa ir sale viduje, bei miegamaisiais. Viskas paruošta Jums: 20 vietų miegamieji, patogumai, židinys, didelė lauko terasa, virtuvėlė. Todėl galite išsinuomoti tik pirtį arba visą pirties namą savo šventei. Pagal išankstinį užsakymą pirtininko paslaugos, kurios labiau supažindins su pirties malonumais ir kaip tinkamai ją naudotis. Taip pat pirtis nuomojama sodybos svečiams už patrauklią kainą.


Pramogos

Kaipgi be pramogų sodyboje? Nuosavas paplūdimys  su lieptu į ežerą, didžiulis batutas, didelės medinės sūpuoklės, paplūdimo tinklinio aikštelė, gultai, hamakai, valtis, dviračiai, žalios erdvės. Dar viena pramoga - maistas. Sodyboje, šiltuoju sezonu rengiami sekmadienio brunch, kai garuoja maistas: duona, kepsniai ir t.t. Todėl pramogos priklauso ir nuo Jūsų, o sodybos šeimininkai padėsime jas įgyvendinti.


Kultūros paveldo virtuvė

Lietuva turi senas maisto ruošimo tradicijas, senuosius autentiškus receptus pagal regionus kurie įtraukti į  kultūros paveldą. Autentiškai ruoštas maistas, kuris primena vaikystę, o šalies svečiams labiau leidžia pažinti Lietuvos senąsias maisto gamybos technologijas. Todėl „Resort Natura 2000” siūlo Jums paragauti senojo Lietuviškojo paveldo patiekalų : rankų darbo keptos duonos tiesiai iš krosnies, didžkukulių, kibinų, žuvienės, šaltibarščių, bulvių plokštainio, kraujinės dešros, vėdarų ir tai tik maža dalis iš siūlomų patiekalų. O taip pat galime pagaminti šviežią šakotį, šimtalapį, lietuvišką sūrį. Kultūros paveldo patiekalai gaminami tik Lietuvoje, pagal tradicinę lietuvišką technologiją ir iš Lietuvoje užaugintų produktų. Pagal išankstinį užsakymą pasirūpinsime maistu Jūsų šventei, organizuojame maisto degustacijas, maisto pristatymus įmonėms.


Unikali gamta

„Natura 2000“ – tai pavadinimas, kuris vienija saugomas teritorijas visoje Europos Sąjungoje. Tai yra bene vienintelis poilsio kompleksas Lietuvoje, kuris yra įtrauktas į Europos ekologinį tinklą „Resort Natura 2000“. Kompleksas yra įsikūręs ant Vilkokšnio ežero, natūralios gamtos prieglobstyje, kuriame auga unikalūs augalai, retas ir itin derlingas dirvožemis leido susiformuoti išskirtinai augmenijai, o vietovę supa įspūdinga paukščių įvairovė, beveik visi paukščiai įtraukti į Raudonąją Lietuvos knygą. Todėl gamtininkai, žolininkai, ornitologai ir gamtos mylėtojai tikrai turės ką nuveikti sodyboje.

Vietovė. Aukštadvario regioninis parkas

„RESORT NATURA 2000“ įsikūrusi Aukštadvario regioninio parko teritorijoje, netoliese istoriniai Trakai, Vilnius, Onuškis, Aukštadvaris. Regioninio parko apylinkės vienos gražiausios Lietuvoje dėl daugybės kalvų ir ežerų. Aukštadvario regioninis parkas garsėja retomis augmenijos rūšimis, vaizdingomis kalvų aukštumomis tarp 77 ežerų, o iš jų didžiausias yra Vilkokšnio ežeras, prie kurio ir įsikūrusi sodyba  „Resot Natura 2000“. Važiuojant nuo Aukštadvario yra valstybinis gamtos paminklas – Velnio duobė, netoliese tyvuliuoja termokarstiniai Škilietų ežerėliai. Parke auga 1,3 m skersmens Adomo Mickevičiaus ąžuolas ir tai tik maža dalis, todėl lankydamiesi sodyboje turėsite galimybe labiau susipažinti su gražiausiu Lietuvos regionu.

Ežeras pilnas žuvies

Vilkokšnio ežeras yra išskirtinis, ne tik kad yra pats didžiausias Aukštadvario regioniniame parke, bet ir žuvies gausa. Čia suvažiuoja patyrę žvejai ir mėgėjai. Jei jus norite praleisti porą dienų mylimoje veikoje – žvejyboje apsistoti sodyboje puikus sprendimas. Važiuokite su visa šeima, kol Jus gaudysite žuvį, kiti galės ramiai leisti laiką, o vakare visi išsikepsite kepsninėje pagautą laimikį. Nuostabiai praleistas laikas drauge ir pilnas kibiras šviežios žuvies padarys savaitgalį įsimintinu.

Visuomet laukiame su keturkojais draugais

Jei auginate keturkojį draugą  pasiimkite ji drauge, nes “Resort Natura 2000” draugiška gyvūnams ir neima papildomo mokesčio už juos. Kadangi sodyba turi dideles žalias erdves, galėsite juos paleisti po didelę teritoriją ir ramiai vakaroti.

Kainodara:

Kotedžo tipo namelis – nuo 55 € savaitgalio d.; nuo 35 € darbo d.;
Pobūvių salė – nuo 200 € savaitgalio d.; nuo 100 € darbo d.;
Pirties namelis – nuo 200 € savaitgalio d.; nuo 100 € darbo d. (iki 18 žm.);
Pirties nuomos kaina sodybos svečiams – 20 € / 1h

„RESORT NATURA 2000” Maloniai Jūsų lauksime ištisus metus.

Daugiau informacijos tel. +370 628 34441

https://www.facebook.com/RESORTNATURA2000/

RAKTAŽODŽIAI: sodybos nuoma Trakuose, sodybos nuoma Trakų rajone. Apgyvendinimo paslaugos trakuose, kultūros paveldo patiekalai, sodybos nuoma šventėms su apgyvendinimu, sodybos nuoma vestuvėms trakuose, pirties nuoma, pirties nuoma trakuose, pirties nuoma su apgyvendinimu, pirties nuoma su apgyvendinimu trakuose, kaimo turizmas trakuose, kaimo turizmo sodyba trakuose, atskirų namelių nuoma trakuose, svečių namai trakuose, nuoma prie Vilkokšnio ežero, nebrangi pirties nuoma trakuose, nebrangi sodybos nuoma trakuose, sodybos nuoma vestuvėms trakuose, sodybos nuoma baliams trakuose, namelių nuoma trakuose, namelių nuoma trakų rajone,  apgyvendinimas turistams trakuose, turizmas trakuose, turizmas trakų rajone, sodybos nuoma prie trakų, pirties nuoma prie trakų, pirtis su miegamaisiais, pirties nuoma su miegamaisiais trakuose, sodybos nuoma krikštynoms trakuose, kultūros paveldo patiekalai trakuose, kultūros paveldo virtuvė, Natura 2000, Resort Natura 2000 , Resort Natura 2000 nuoma, visos sodybos nuoma Trakų rajone, sodybos nuoma ant ežero kranto, sodybos nuoma ant ežero kranto trakuose,   sodybos nuoma šeimos šventės, sodybos nuoma jubiliejams, kambarių nuoma, Poilsis kaime, poilsis gamtoj, švenčių organizavimas, patogi nakvynė, patogūs kambariai, didelės šventės, sodybos vestuvėms, pramogos trakų rajone, nakvynė Trakuose, nakvynė Trakų rajone, sodyba dirbanti ištisus metus, sodybos nuoma ištisus metus, sodybos nuoma žiemą, sodybos nuoma rudenį, sodybos nuoma pavasarį, sodyba gamtoje, sodybos gamtoje nuoma, trumpalaikė sodybos nuoma trakuose, konferencijų salės nuoma trakuose, pirtininko paslaugos trakuose, žvejyba trakuose, Sodyba prie ežero trakuose, sodyba su paplūdimiu trakuose, sodybos nuoma su paplūdimu Trakuose.

Sodybos nuoma vestuvėms, jubiliejams, įmonių renginiams Vilniuje

Sodybos nuoma vestuvėms, jubiliejams, įmonių renginiams Vilniuje

Planuodami gražiausias šventės jų planavimą pradedame nuo tinkamos vietos suradimo ir parinkimo. O kas yra geriau, nei privati sodyba visai šalia Vilniaus, kurią supa iš vienos pusės pušynai, o iš kitos nuostabus ežeras?


Ruošiamės į stovyklą!

Ruošiamės į stovyklą!

Kaimynų vaikas spygaudamas kasmet kelioms pamainoms išrūksta į stovyklą, o jūsiškis neryžtingai kelintus metus purto galvą… Kol dvejojate, ar išstumti jį ten, ar palikti maltis "ant asfalto", kelialapiai į populiariausias...


Privatūs parkai kuriami labiau iš idėjos nei iš siekio uždirbti

Privatūs parkai kuriami labiau iš idėjos nei iš siekio uždirbti

Šalyje kasmet daugėja parkų ir kitokių lankytinų vietų bei poilsio erdvių, turinčių privačius savininkus. Norint visur apsilankyti prireiktų mažiausiai kelių mėnesių ir tektų išnaršyti visą Lietuvą. Lietuviai nemažai keliauja po užsienį, bet...


Renkamės poilsį gamtoje

Renkamės poilsį gamtoje

Poilsis nuo įtemtų darbų būtinas kiekvienam. Ir nesvarbu koks metų laikas, visi mes norime pabėgti nuo miesto ir pavešėti gamtos aplinkoje. Vieni renkasi ramų, kiti aktyvų poilsį, o jei mes juos apjungsime? www.sirvyne.lt tai sodyba, kuri Jums...


Kaunas nori vandens parko

Kaunas nori vandens parko

Kauno savivaldybė puoselėja ambicingus planus jau šį rudenį turėti veikiantį vandens parką. Tiesa, ieškomo privataus investuotojo kol kas nėra, pranešė LTV laida “Šiandien”. Girstučio centre Kaune numatytas vandens parkas, kurį sudarys...


Lampėdžiuose atidarytas Kauno regiono kempingas

Lampėdžiuose atidarytas Kauno regiono kempingas

Penktadienį oficialiai atidarytas Kauno regiono kempingas, įsikūręs prie Lampėdžio ežero. Vienais iš pirmųjų kempingo svečių tapo aplink pasaulį visureigiais keliaujantys amerikiečiai. Kempingo nuomininkai šią savaitę jau priėmė pirmuosius...


Mokami paplūdimiai Lietuvoje neprigyja

Mokami paplūdimiai Lietuvoje neprigyja

Lietuvoje įkurta jau keliolika mokamų paplūdimių, tačiau ši verslo rūšis neplinta, nes lietuviai nelinkę mokėti už poilsį prie ežerų. Paprastai mokamus paplūdimius, kuriuose sumokėjus iki 10 Lt galima praleisti visą dieną, įsteigia viešbučiai ar...

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Užsisakykite KELIONIUKLUBAS.LT savaitraštį!