Sausio 19d. Sekmadienis

7 priežastys, kodėl verta keliauti nuomotu autobusu

2018 Rugpjūčio 20d.
Peržiūrų skaičius: 4118

Atostogos – metas, daugeliui besisiejantis su kelionėmis. Tiek užsienio šalių pažinimui, tiek poilsiui Lietuvoje galima rinktis įvairias transporto priemones: nuo automobilių iki keltų. Visgi dalis žmonių, organizuojančių išvykas didesnėms kompanijoms, sąmoningai renkasi keliauti nuomotu autobusu. Tokios paslaugos kaip TOKS autobusų nuoma – pasirinkimas, lemiamas ne vieno privalumo. Pateikiame 7 priežastis, kodėl verta apsvarstyti galimybę keliauti būtent taip.

1. Patraukli kaina

Kai tenka organizuoti kelionę, kuria mėgausis kelios dešimtys žmonių, iškyla nemažai iššūkių. Viena jų – biudžetas. Kelionės autobusais beveik visuomet kainuoja mažiau nei skrydis lėktuvu ar važiavimas automobiliu. Kaina šiuo atveju nepriklauso nuo krypties ar maršruto populiarumo.

Be to, pasirinkus autobusą galima išvengti papildomų išlaidų. Paprastai lėktuvas ar keltas tinka tik kaip pagrindinė transporto priemonė. Toliau, iki viešbučio ar pažintinių objektų tenka keliauti kitaip: taksi, viešuoju transportu. Išsinuomojus autobusą, su šiomis ne visuomet prognozuojamomis išlaidomis nesusiduriama – vairuotojas gali nuvežti iki reikiamos vietos bet kuriame mieste.

2. Galimybė mėgautis vien kelione

TOKS autobusų nuoma– puiki alternatyva nemėgstantiems vairuoti. Paprastai keliaujant su grupe tenka atrasti bent kelis žmones, kurie galėtų vairuoti pakaitomis. Taigi, jiems tenka prisiimti atsakomybę už kitus komandos narius ir įveikti visus su vairavimu susijusius rūpesčius – nuo kelių bilieto, maršruto tikslinimo iki degalinės paieškos.

Autobusai grupėms paprastai nuomojami kartu suteikiant ir patyrusio vairuotojo paslaugas. Taigi, visi keliautojai gali tiesiog mėgautis vaizdu pro langą, bendrauti su kitais, ilsėtis ar pramogauti. Vairuotojas arba autobusų nuomos kompanija pasirūpina visais su kelione susijusiais poreikiais: tiek tinkamiausio maršruto sudarymu, keleivių draudimu, tiek nepriekaištingu kelių eismo taisyklių laikymusi ar atvykimu iš anksto numatytu metu.

3. Neribotas bagažas

Skrydžio metu už bagažą beveik visuomet tenka mokėti papildomai. Panaši problema vargina ir keliaujant keltu (apribojimai dažniausiai taikomi rankiniam bagažui) ar automobiliu. Vietos kiekis čia – itin ribotas. Be to, tenka kruopščiai apgalvoti krepšių turinį – siekiant, pavyzdžiui, atitikti reikalavimus skysčiams, laikomiems rankiniame lėktuvo bagaže.

Nusprendusiems naudotis TOKS autobusų nuoma, rūpesčių dėl bagažo nekyla. Lagaminams ir krepšiams skirtas talpus atskiras autobuso skyrius, tad neribojamas nei jų svoris, nei dydis, nei kiekis. Tereikia įsitikinti, kad bagažo vienetuose nėra nei Lietuvoje, nei užsienio šalyje, į kurią pasirenkama keliauti, draudžiamų daiktų.

4. Saugumas

Skirtingų tyrimų duomenimis, važiuoti autobusu yra nuo 4 iki 7 kartų saugiau nei automobiliu. Didesnį saugumą lemia keli aspektai. Visų pirma, kaip minėta, kelionei autobusu paskiriami kvalifikuoti, patyrę, eismo taisykles puikiai išmanantys vairuotojai. Be to, miestuose autobusas rieda jam skirta eismo juosta, tad yra geriau nuspėjamas. Dar viena priežastis – tai, kad autobusai dėl dydžio visuomet aiškiai matomi.

5. Galimybė keliauti su gerai pažįstamais žmonėmis

Organizuojant išvyką didesnei žmonių grupei, kartais tenka ieškoti kompromisų. Viso lėktuvo užsakymas brangus, o keliauti atskirais automobiliais ar savarankiškai – ne taip malonu ir patogu. Be to, tokiais atvejais gali tekti bendrauti su mažiau ar visai nepažįstamais žmonėmis. Pasirinkus pakankamai talpų autobusą, kartu keliauti ir bendrais įspūdžiais mėgautis gali iki 74 žmonių.

6. Patogumas

TOKS autobusų nuoma keičia klaidingą požiūrį, kad keliauti šiomis transporto priemonėmis – nepatogu. Modernūs autobusai – erdvūs, papildyti naudinga įranga. Juose galima savarankiškai reguliuoti kondicionavimo sistemą, naudotis šaldytuvu, nemokamu internetu (Lietuvos teritorijoje), elektros tinklo kištukais. Be to, autobusuose įdiegta DVD peržiūrai, gidų pasakojimams skirta įranga, o nuobodžiaujantys gali naudotis mediateka.

7. Ekologiškumas

Statistikos duomenimis, kiekvienas, važiuojantis mašina, yra atsakingas už maždaug 271 gramą į aplinką išskiriamo anglies dioksido. Keliaujant autobusu, šį kiekį galima sumažinti daugiau nei dvigubai – iki 101 g. Trumpi skrydžiai lėktuvu taip pat sudaro nemažą dalį bendro į aplinką išskiriamų teršalų kiekio. Pasirinkus naudotis mažiau aplinką teršiančiomis priemonėmis, bendrą teršalų kiekį galima sumažinti net iki 20 %. Taigi, nuomotis autobusą naudingiau ir besirūpinantiems gamta, ateities kartomis.

TOKS autobusų nuoma – sprendimas, palengvinantis ir pagreitinantis gausios kompanijos kelionių organizavimą. Tokią paslaugą verta rinktis planuojant tiek įmonės ar mokyklos kolektyvo, giminaičių, buvusių mokslo draugų pažintinę išvyką, tiek dalyvavimą valstybinėje ar asmeninėje šventėje, festivalyje. Pasirinkus modernų, erdvų autobusą, galima lengvai pasirūpinti kiekvieno keliautojo poreikiais ir aplinka. Taigi, apgalvoti šią alternatyvą varginančioms, galimybes ribojančioms kelionėms kitomis transporto priemonėmis – išties verta.

Žymės: Autobusų nuoma
Pajūris vėl renka mokesčius už automobilių stovėjimą

Pajūris vėl renka mokesčius už automobilių stovėjimą

Nuo gegužės 1-sios vykstantieji į pajūrį Klaipėdoje jau turi susimokėti už automobilio stovėjimą. Kol kas mokėjimo tvarka nesikeičia. Mokestis už automobilio stovėjimą pajūryje – vadinamojoje žaliojoje zonoje – renkamas nuo gegužės iki...


Aktuali informacija žmonėms keliaujantiems į užsienį

Aktuali informacija žmonėms keliaujantiems į užsienį

Nuo 2002 m. sausio 1 d. transporto priemonių vairuotojai su Lietuvos Respublikoje registruotomis transporto priemonėmis, išvažiuojantys iš Lietuvos Respublikos, privalo turėti Lietuvos Respublikoje galiojančius transporto priemonių valdytojų...


Taksi vairuotojai ir keleiviai neturėtų pamiršti eismo saugos reikalavimų

Taksi vairuotojai ir keleiviai neturėtų pamiršti eismo saugos reikalavimų

Atsižvelgiant į neseniai Vilniuje įvykusį eismo įvykį, kurio metu buvo sužeista taksi automobilio keleivė, Susisiekimo ministerija ragina taksi vairuotojus ir keleivius nepamiršti eismo saugos reikalavimų - būtina vykdyti Kelių eismo taisyklių...


Patarimai keliaujantiems automobiliu

Patarimai keliaujantiems automobiliu

Techniškai tvarkingas automobilis – tai kelionė be rūpesčių. Todėl siūlome pasirūpinti, kad bagažinėje tilptų ne tik Jūsų bagažas, bet ir pripūstas oro atsarginis automobilio ratas, avarinis ženklas, gesintuvas. Automobilio vaistinėlėje...


Automobilio nuoma už mažą kainą Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose

Automobilio nuoma už mažą kainą Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose

Šiuolaikinis žmogus neįsivaizduoja gyvenimo be automobilio. Su automobiliu šiandien nuvažiuoti galima beveik bet kur, todėl šios transporto priemonės neturėjimas ženkliai suvaržo keliavimo ypatumus. Deja kartais atsitinka nenumatytų aplinkybių,...


Techninė apžiūra

Techninė apžiūra

Techninė apžiūra vykdoma nuoseklia seka, kurią žinoti pravartu ir besirengiantiems į ją atvykti: TA kontrolierių dėmesys kreipiamas į kėbulą, langų stiklus, žibintus, avarinio sustojimo ženklą.


Nebrangi automobilių nuoma Vilniuje

Nebrangi automobilių nuoma Vilniuje

Šiuolaikinis gyvenimo tempas yra sunkiai įsivaizduojamas be automobilio. Šaunu, jei turite nuosavą transporto priemonę, bet nutinka ir netikėtų situacijų, kai nuosavas automobilis nebegali pagelbėti. O jei parskrendate trumpam į Lietuvą? Ar...


Daugėja norinčių nuomotis brangius automobilius

Daugėja norinčių nuomotis brangius automobilius

Automobilių nuomos atstovai teigia, kad populiarėja brangūs prestižiniai automobiliai. Vis daugiau jų pageidauja atvykstantieji iš NVS šalių. Tačiau vasarą išsinuomoti mažą ekonominės klasės automobilį neretai sunku. Be to, užsienio turistus...

www.gradiali.com

www.gradiali.com

Viskas Jūsų sveikatai ir kokybiškam poilsui Palangoje ir Anykščiuose.
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Užsisakykite KELIONIUKLUBAS.LT savaitraštį!