Kovo 30d. Pirmadienis

Kaip sutaupyti kelionėms?

2020 Vasario 11d.
Kaip sutaupyti kelionėms?

Jus vilioja draugų ir pažįstamų nuotraukos iš kelionių? Norite keliauti, bet neužtenka valios taupyti? „Baltic Tours“ paruošė veiksmų planą, kuris padės įveikti kiaulės taupyklės baimę. Dalijamės gyvenimo patikrintais patarimais, padėsiančiais sutaupyti kelionėms!

 

  1. Ant nosies kaip tik dovanų metas. Prašykite artimųjų jums dovanoti kelionės kuponus (pvz., „Baltic Tours“) ir / arba pinigus, kuriuos sąmoningai (jokių atsikalbinėjimų!) skirsite kelionėms.

  2. Tiesiog įsigykite lėktuvo bilietą – tada jau neišvengiamai būsite priversti taupyti!

  3. Tausokite gamtą ir važiuokite viešuoju transportu. Viešasis transportas ir pigesnis, ir ekologiškesnis.

  4. Stenkitės visur atsiskaityti grynais pinigais. Kai realiai matysite, kaip dingsta kupiūros, bus sunkiau jas išleisti.

  5. Labai pravartu turėti dvi skirtingas sąskaitas. Taip kas mėnesį galėsite pervesti į kitą sąskaitą pinigų ir būsite užtikrinti, kad jūsų santaupos niekur staiga nedings.

  6. Nereikia valgyti pigiausių picų arčiausiai namų ar ieškoti kebabų netoli darbo. Valgyti pigiausia ir gamintis sveikiausia namie. Už pinigus, kurių neišleisite kavinėse maistui, greitai išsiruošite į kitą šalį. O ten jūsų jau lauks dar neragauti patiekalai.

  7. Atidžiai apsidairykite. Neabejojame, kad jūsų namuose daug daiktų, kurių niekas jau nenaudoja, nors dar ir puoselėjate viltį sutaisyti tą lygintuvą ar avėti batus, prie nieko nederančius. Parduokite kitiems, nuvežkite į supirktuvę… Ir neišleiskite gautų pinigų!

  8. Atsisakykite ir daugiau dalykų, kuriais nesinaudojate. Arba, kitaip tariant, nemeluokite sau. Pavyzdžiui, atsisakykite abonemento į sporto klubą, jei vis tiek jame nesilankote.

  9. Banalu, bet prieš kiekvieną pirkinį gerai apgalvokite, ar tikrai verta. O gal tą patį pirkinį galima rasti pigiau?

  10. Labai dažnai įvairiose šalyse skirtingu laiku būna nemokamas įėjimas į muziejus ir kitas lankytinas vietas. Pasidomėkite tuo iš anksto ir jau sutaupysite!

Kad iškylos į gamtą negadintų nuotaikos

Kad iškylos į gamtą negadintų nuotaikos

Kauno visuomenės sveikatos centras informuoja, kad vasarą padažnėja išvykų į gamtą, todėl galima tikėtis per maistą plintančių infekcinių ligų pagausėjimo. Vasaros laikotarpiu dažniausiai užsikrečiama bakterinėmis žarnyno infekcijomis, tokiomis...


Kaip nuspėti orus iš gamtos reiškinių?

Kaip nuspėti orus iš gamtos reiškinių?

Yra daug prietarų pastebėjimų ir panašių pranašysčių susijusių su orų spėjimu. Ne viskas teisinga, bet galima padaryti vieną bendrą pastebėjimą: jei spėjimas siejamas su negyvaisiais gamtos reiškiniais ir yra pagrįstas, jis beveik visuomet...


Kaip išsirinkti tinkamą turistinę aprangą, kuprinę, miegmaišį ir palapinę

Kaip išsirinkti tinkamą turistinę aprangą, kuprinę, miegmaišį ir palapinę

Vasara įsibėgėja – pagaliau sulaukėme šiltų orų, liepos bei rugpjūčio mėnesiais dauguma turės ilgąsias vasaros atostogas. Jų belaukdami galite susiorganizuoti žygį ar savaitgalį palapinėje ant ežero kranto. Poilsio gamtoje kokybę lemia...


Būtiniausi dalykai, kuriuos turite pasiimti į kelionę

Būtiniausi dalykai, kuriuos turite pasiimti į kelionę

Turbūt dažnam keliautojui lagamino krovimas yra vienas labiausiai atidėliojamų darbų. Kad tai netaptų nemaloniausia kelionės dalimi ir nesugadintų atostogų nuotaikos, pateiksime keletą patarimų, kurie padės lagamine net sutaupyti vietos.


Ko Švedijoje nereikėtų praleisti pro šalį?

Ko Švedijoje nereikėtų praleisti pro šalį?

Švedijoje gausu turizmo objektų, susilaukiančių didelio turistų dėmesio. Vis dėlto nereikėtų pamiršti ir iš pažiūros niekuo neišsiskiriančių ir dėmesio nepritraukiančių objektų, - jie nemažiau įdomūs ir saviti.


Ką reikia žinoti apie savo teises keliaujant lėktuvu?

Ką reikia žinoti apie savo teises keliaujant lėktuvu?

Keliones neretai gali apkartinti netikėtumai, su kuriais keleiviai susiduria keliaudami oro transportu. Lėktuvų skrydžiai vėluoja, yra atšaukiami, dažnai kyla įvairių problemų dėl bagažo. LRT televizijos laida „Labas rytas, Lietuva“...


Aplankykite Graikijos kalnus ir net patį Olimpą

Aplankykite Graikijos kalnus ir net patį Olimpą

Graikija daugiausia yra kalnuota šalis, turinti daugiau kaip 300 didesnių ar mažesnių kalnų. Pagrindinė kalnų grandinė yra lyg žemyninės Graikijos dalies stuburas – tai Pindus kalnai. Kelionės į Graikiją yra labai populiarios, sakoma, kad...


Lietuviai vasaros atostogoms dažniausiai renkasi Palangą

Lietuviai vasaros atostogoms dažniausiai renkasi Palangą

Vasaros sostine tituluojama Palanga iš keturių Lietuvos kurortų sutraukia daugiausiai poilsiautojų, nusprendusių ilgąsias atostogas praleisti gimtinėje. Tačiau užsienio pajūrio kurortams ji dar gerokai nusileidžia. Daugiau negu pusė mūsų šalyje...

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Užsisakykite KELIONIUKLUBAS.LT savaitraštį!