Gruodžio 14d. Šeštadienis

Planšečių taisymas Vilniuje

2019 Rugpjūčio 14d.

Pastaruoju metu nemaža dalis vartotojų vietoj nešiojamųjų kompiuterių renkasi planšetes. Jos ergonomiškos, užima mažiau vietos ir atlieka beveik tokias pačias funkcijas kaip ir nešiojamieji kompiuteriai, tačiau kaip ir kiti elektronikos prietaisai, taip ir planšetės kartais sugenda. Telesferos išmanieji meistrai taiso greitai ir profesonaliai ne tik gerai žinomų gamintojų planšetes (Apple, iPad, Samsung, Amazon Kindle, LG, Tochiba, Archos, HP, Acer, Lenovo, Sony, Asus, Dell, Msi, Motorola, Huawei, Fujitsu, Prestigio, Microsoft Surface, Ginzzu, Oysters, Texet, Viewsonic, Ritmix, Digma, Pipo, Starway, Cube, E-Star ir kt.), bet ir kiniškas „NoName‘‘ planšetes.

Į mus dažniausiai kreipiamasi dėl šių gedimų:

1. Išlūžo (išsijudino) įkrovimo lizdas, todėl planšetės baterija įkraunama nepilnai arba visai nepasikrauna. Pastebėję pirmuosius blogo įkrovimo požymius, nedelskite, o kreipkitės į serviso „Telesfera‘‘ išmaniuosius meistrus. Vis bandant surasti tinkamą krovimo kampą ar stipriai kišant įkrovimo kištuką, galite išlaužti krovimo lizdą arba nutraukti krovimo takelius nuo pagrindinės plokštės, dėl šių pažeidimų taisymo išlaidos gali išaugti. Be to, kraunant planšetę su dažnais trikdžiais, genda baterija (eikvojamas krovimo ciklų skaičius), todėl ją keisti prireiks greičiau nei įprastai.

2. Sudaužytas planšetės ekranas, sensorinis stiklas (angl. touchscreen)arba ekrano ir liečiamo stiklo modulis. Tai viena iš jautriausių ir pažeidžiamiausių planšetės dalių. Nedidelis kritimas ar kitas mechaninis pažeidimas gali tapti ekrano defektų atsiradimo priežastimi. Galimi ekrano gedimai –  atsiradę dryžiai, iškraipytas vaizdas, mirguliuojantis ekranas, išsiliejusių skystųjų kristalų dėmės arba visai neįsijungiantis ekranas (tokiu atveju dėl pažeistų vidinių jungčių įvyksta „trumpas jungimas“), todėl susidaro įspūdis, kad planšetė visai „negyva“. Senesnių modelių planšetėse ekranas ir stiklas liečiamu paviršiumi keičiami kaip atskiros detalės. Sudužus tik stiklui, naudotis planšete gali pavykti, jeigu teisingai įvykdomos pirštų prisilietimų komandos, tačiau tai gali būti nesaugu kai yra atskilusių mažų stiklo kristalų, kurie gali sužeisti pirštus. Be to, skilimai toliau plečiasi, taip sudarydami „voratinklį“. Stipriau paspaudus stiklą, jame esantys įtrūkimai gali įlūžti ir taip pažeisti nesudužusį ekraną. Taip pat per plyšius pakliūna dulkės, vanduo ir purvas, kurie gali visiškai sugadinti planšetę, tuomet taisymo išlaidos dar padidėja. Naujieji planšečių modeliai dažniausiai turi ekrano ir liečiamo stiklo modulį su Samoled, Retina, Led raiška. Šie moduliai su keitimo darbais gali kainuoti nuo 100 iki 250 Eur ar daugiau. Sudaužius arba kitaip pažeidus TIK viršutinį liečiamą stiklą, galime pasiūlyti modulio stiklo perklijavimą-restauravimą, išsaugant originalų ekraną. Mūsų turima profesionali įranga (šaldiklis, mikroskopas, laminatorius, presas, kalibravimo įrankai ir kt.) bei „Telesfera“ išmanieji meistrai savo darbą atliks puikiai, o Jūs galėsite ir vėl džiaugtis savo planšete. Gera žinia ta, kad nekeisdami viso ekrano modulio, sutaupysite beveik pusę sumos, nes šis taisymas (medžiagos ir meistro darbas) tekainuos 50–150 Eur (vietoj 100–250 Eur).

Kaip apsaugoti planšetės ekraną ar liečiamą stiklą?

Visų pirma naudojantis planšete stenkitės apsaugoti ją nuo kritimų ir kitų mechaninių pažeidimų. Įsitikinkite, kad įsigijote tinkamą dėklą, kuris gerai apsaugotų ne tik įrenginio paviršių, bet ir kampus (krisdamas kampu, dėl staigaus korpuso suspaudimo, dažniausiai dūžta planšetės stiklas). Nusipirkus naują planšetę, rekomenduojame ant ekrano užklijuoti specialią apsauginę plėvelę arba apsauginį stiklą. Dėklus, apsaugines plėveles bei apsauginius stiklus galite rasti ČIA.

3. „Nelaiko“ baterija, „greitai išsikrauna ar įsikrauna“, „ilgai kraunasi, bet atjungus įkroviklį rodo 0% baterijos“, „kaista krovimo metu“ arba „visai nesikrauna“. Dėl šios rūšies gedimų kreipiasi nemažai planšečių naudotojų. Visi šie gedimų apibūdinimai dažnai yra susiję su įrenginio baterija. Savarankiškai ją keisti, neturint specialios įrangos, įrankių ir žinių, tikrai nepatariame, nes galima nepataisomai sugadinti planšetę. Susidūrus su tokiais trikdžiais, „Telesfera“ išmanieji meistrai rekomenduoja kreiptis į juos kuo skubiau. Baterija nuo ilgo naudojimo gali išsipūsti ir iš vidaus deformuoti galinį dangtelį, dar blogiau, kad tokia baterija gali suspausti ir visiškai sugadinti ekraną ar deformuoti ir sugadinti  pagrindinę plokštę. Nedelskite, laiku atneštam įrenginiui mūsų „Telesfera“ išmanieji meistrai galės suteikti skubią pagalbą! :)

4. „Pakimba tik įjungus, rodo logo“, „labai lėtas“, „rašo – nėra atminties“ (nors visos programėlės ir papildoma informacija ištrintos), „prisigaudė virusų“ arba „išvis neįsijungia“ ir panašių nusiskundimų išgirstame labai dažnai. Visus šiuos išvardintus apibūdinimus galima įvardinti kaip programinius gedimus. Iš dalies sprendimas yra labai paprastas – tiesiog paimti ir perrašyti programinę įrangą, ką šiais laikais, atrodo, galėtų savarankiškai padaryti beveik visi. Tačiau neturint specialių programavimo žinių, po tokio „savarankiško perrašymo“ nesunku sugadinti planšetę nepataisomai – ji gali tiesiog nebeįsijungti. Todėl siūlome neeksperimentuoti, o pristatyti planšetę į servisą „Telesfera“, kur ja pasirūpins išmanieji meistrai. Jie tinkamai parinks programinės įrangos įrašymo būdus ir išspręs kilusius nesklandumus. Be to, šis taisymas kainuoja vos nuo 10 Eur ir užtrunka apie vieną valandą.

5. „Džeržgia garsiakalbis“ arba „visai nėra garso“, „išlūžo „home“, garsinimo arba įjungimo mygtukas“, o gal planšetė „buvo nuskendusi“, „gavo drėgmės“, „deformuotas korpusas“, „neveikia priekinė ar galinė kamera“ arba tiesiog „numirė“... Nenusiminkite, tiesiog paskambinkite +37066005555, rašykite info@telesfera.lt arba pristatykite sugedusią planšetę į Telesferą saloną. Turima įrangą ir vietoje  esantis detalių sandėlys nesunkiai padės išspręsti ir sudėtingiausią gedimą.

Nuo paprasčiausio iki pačio sudėtingiausio gedimo – viską sutaisysime. Tokios detalės, kaip mikrofonai, priekinės ir galinės kameros, įvairios lanksčiosios jungtys (šleifai), garsiakalbiai, korpusinės dalys, mygtukai, lizdai, baterijos ir net procesoriai (CPU) yra neremontuojami, o keičiami. Remontuoti galima TIK pačią pagrindinę plokštę po mechaninių pažeidimų ar skysčių patekimo.

Mes dirbame sąžiningai ir esame atviri su savo klientais. Darbus vykdome  TIK po to, kai galutinę taisymo kainą aptariame ir suderiname su klientu. Atliktiems darbams suteikiame garantiją.

Lėtieji miestai – užuovėja nuo šiuolaikinio pasaulio greičio kulto

Lėtieji miestai – užuovėja nuo šiuolaikinio pasaulio greičio kulto

Dažnas šiuolaikinis miestietis skundžiasi ne tik dėl nuolatinio skubėjimo, įtampos ir streso kylančiu lėtiniu nuovargiu ar dėl nekokybiško maisto, nejudrumo ir nuolatinio smaksojimo prie kompiuterio susilpnėjusia sveikata, bet ir susvetimėjusiu...


Kelionės

Kelionės

Prieš planuodami savo sekančias atostogas ir būsimas keliones, visuomet apgalvokite, ką jūs norite iš tos kelionės pasiimti: ar norite tiesiog gerai nuo visko pailsėti, ar jums reikia kažko daugiau? Galbūt norite leistis į kelionę, tačiau jums...


Augintinių priežiūros centras „PetCity“ Vilniuje

Augintinių priežiūros centras „PetCity“ Vilniuje

Pakalbėkime apie mūsų mažuosius draugus - naminius augintinius. Jie mums suteikia laimės, meilės ir tampa šeimos nariais. Todėl rūpintis jais turime nuolat ir ne tik jų pagrindiniais poreikiais. Gyvūnai juk daug kuom panašūs į mus. Jie taip pat...


Kaip tinkamai elgtis Kinijoje?

Kaip tinkamai elgtis Kinijoje?

Vieno Kinijos išminčiaus žodžiai skamba taip: „tylusis kalba garsiojo balsu”. Kinai vertina draugiškumą, tačiau jiems visiškai nesuprantami išsišokimai, šaukimas, tono kėlimas. Norint palaikyti draugiškus santykius, būtina visą laiką...


Tanzanija: visai kaip kine

Tanzanija: visai kaip kine

Trys vienos Afrikos valstybės veidai: laukinės gamtos, rojaus žemėje ir neparadinis. Kai „Egyptair“ lakūnas, padaręs geroką lankstą nuo skrydžio tiesės, pasiūlo žvilgtelėti į didžiausią Afrikos kalną Kilimandžarą, vaizdas užgniaužia...


Populiariausios vietos pasaulyje, kurias verta aplankyti kiekvienam kavos mėgėjui

Populiariausios vietos pasaulyje, kurias verta aplankyti kiekvienam kavos mėgėjui

Ko gero, visi sutiks su tuo, kad kava yra vienas skaniausių, naudingiausių bei populiariausių gėrimų pasaulyje. Iš tiesų, geros kokybės kava turi daug privalumų, pradedant puikiu aromatu ir užbaigiant tuo, jog iš kavos tirščių galima pasigaminti...


Atostogoms reikia ne tik tvirto namo

Atostogoms reikia ne tik tvirto namo

Vasarą ketinate keliauti prie ežero ar norite apsistoti kempinge pajūryje? Jums reikės palapinės ir šilto miegmaišio, o kaip šiuos kelionių atributus išsirinkti, pataria specialistai.


Ar žmogaus riksmas gali sukelti laviną?

Ar žmogaus riksmas gali sukelti laviną?

Daugelį alpinistų ir slidinėjimo mėgėjų domina klausimas, ar žmogaus riksmas kalnuose gali sukelti laviną. Tyrimai parodė, jog laviną kalnuose gali sukelti šie su garsu susiję faktoriai:

www.gradiali.com

www.gradiali.com

Viskas Jūsų sveikatai ir kokybiškam poilsui Palangoje ir Anykščiuose.
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Užsisakykite KELIONIUKLUBAS.LT savaitraštį!