Balandžio 19d. Penktadienis

Nebrangus viešbutis Klaipėdos senamiestyje

2018 Lapkričio 19d.
Peržiūrų skaičius: 626

Pasisvečiuoti Lietuvos uostamiestyje-Klaipėdoje norisi ištisus metus. Klaipėdos senamiestis tikrai išskirtinis: jaukios, akmenimis grįstos gatvelės, fachverkinė architektūra, šalia tekanti Danės upė su laiveliais, pakeliamais tiltais ir senuoju laivu – restoranu „Meridianas“ sukuria ypatinga jūrinę atmosferą. Jaukūs skverai ir tik uostamiesčiui būdingas oras, taip ir kviečia praleisti laiką pajūryje.

Kad viešnagė Klaipėdoje būtų pilna išskirtinių įspūdžių, ištisus metus Jūsų laukia pačiame Klaipėdos istoriniame centre esantys Litinterp svečių namai. Jie yra įsikūrę  XVIII amžiaus istoriniame name – Puodžių g. 17. Pirmosios žinios apie šį pastatą siekia 1768 metus. Jis ne tik išliko nepaliestas ugnies per didįjį 1854 m. gaisrą, kurio metu sudegė didelė miesto dalis, bet ir nebuvo sugriautas per Pirmąjį ir Antrąjį pasaulinius karus. Taip LITiNTERP svečių namai išlaikė įdomią architektūrą bei išskirtinį, tapybišką ir formų įvairove pasižymintį kiemą. Įrenginėjant viešbutį kai kuriuose numeriuose palikti autentiškų XVIII a. mūrinių sienų fragmentai su fachverko elementais, atrestauruoti mediniai sraigtiniai laiptai ir originalus butelinis kaminas. Pilnai atnaujinti kambariai išsiskiria jaukiu skandinavišku stiliumi, patogiais lietuviškais pušiniais baldais ir originaliomis marinistinėmis dekoracijomis.

Svečiuodamiesi čia pajusite miestui nebūdingą tylą ir ramybę, Jus tarsi užlies sklandanti XVIII amžiaus atmosfera. Autentiškų plytų arkos ir ąžuoliniai, per daugelį metų išminti laiptai nukels jus į tolimą praeitį. Puodžių gatvė rami ir jauki, bet strategiškai patogi – tik 5 minutės kelio iki senamiesčio širdies ir vos 10 minučių iki kelto į nepakartojamo grožio kampelį – Kuršių Neriją.

Svečių namuose yra 19-a kambarių. Juose vienu metu gali gyvendinti iki 50 asmenų. Kambariai yra įvairių tipų – nuo vienviečio iki keturviečio, didžioji jų dalis turi privačius vonios kambarius. Visuose kambariuose rasite elektrinį virdulį, kavos, arbatos, būtiniausius indus ir stalo įrankius. Kai kuriuose kambariuose yra šaldytuvai ar mini virtuvėlės, o jei kambaryje to nėra, galima pasinaudoti bendra virtuvėle.

Automobilį galėsite pastatyti privačiame kieme. Kambariuose veika nemokamas belaidis internetas, kabelinė televizija, Jūsų patogumui visuose vonios kambariuose - plaukų džiovintuvai. Už papildomą mokestį galima užsisakyti lengvus pusryčius, kurie kiekvieną rytą pageidaujamu laiku bus pristatyti į Jūsų numerį originaliuose pintuose krepšeliuose.

Visi svečiai gauna nemokamai miesto gidą „Klaipeda In Your Pocket“. Jei planuojate atostogas, komandiruotę ar išvyką su šeima www.litinterp.com visuomet laukia Jūsų.

LITiNTERP Klaipėda svečių namai Puodžių g. 17, Klaipėda
+370 46 41 06 44
+370 656 188 17
klaipeda@litinterp.lt

https://www.facebook.com/litinterp.guesthouseklaipeda/


Puodžių gatvės istorija

 

Pirmosios žinios apie Puodžių 13, 15, 17 namų kvartalą siekia 1768 metus.

XVII a. II pusėje svarbesne laikyta dabartinė Bokštų gatvė. Tuo metu Bokštų gatvę (Baakenstrasse) vadino "gatve", o Puodžių gatvę (Topfer Gasse) "gatvele". Vėliau situacija keitėsi ir jau XVIII a. pabaigoje prie Puodžių gatvės pirkliai ir amatininkai pradėjo statytis sau namus. Galimas dalykas, kad joje mugių metu vykdavo keramikinių gaminių turgus, čia puodžiai realizuodavo savo produkciją. 1840 metų plane Puodžių gatvė jau vadinama "Gatve" ("Strasse").

Kviečiame apsilankyti istoriniame name Klaipėdos senamiestyje, jaukiuose LITiNTERP svečių namuose adresu Puodžių g. 17.


Nuotraukų galerija

 Viešbučių rinkoje konkurencija dar padidėjo

Viešbučių rinkoje konkurencija dar padidėjo

Vos per vieną mėnesį Vilniuje duris atvers net du nauji stambūs viešbučiai: ekonominės klasės skandinavų tinklui “Nordic Choice” priklausantis “Comfort Vilnius LT” ir prabangus penkių žvaigždučių “Kempinski Hotel...


Terminų žodynas (ką reikia žinoti apie viešbučius)

Terminų žodynas (ką reikia žinoti apie viešbučius)

B&B (Bed&Breakfast), kartais vadinamas pensionu Šis apgyvendinimo tipas priklauso pačio smulkiausio verslo kategorijai. Tinklinių B&B būna nedaug, nes paprastai šeimininkai priima svečius tame pačiame name, kuriame gyvena. Bendri...


IDEALIOMS AKTYVIOMS ŠEIMOS ATOSTOGOMS LIETUVOJE – ANYKŠČIAI

IDEALIOMS AKTYVIOMS ŠEIMOS ATOSTOGOMS LIETUVOJE – ANYKŠČIAI

Visi norime atostogų laiką skirti kokybiškam ir išskirtinam poilsiui, bei ypatingai daug faktorių turime apgalvoti planuodami atostogas su šeima ir vaikais – juk norisi, kad visi šeimos nariai galėtų pasidžiaugti kartu praleistu laiku.


Rezidor - viena etiškiausių įmonių pasaulyje

Rezidor - viena etiškiausių įmonių pasaulyje

Viena iš sparčiausiai augančių viešbučių įmonių pasaulyje Rezidor Hotel Group išlieka Pasaulio etiškiausių kompanijų sąraše. Jungtinių Valstijų ekspertų grupė Ethisphere jau ketvirtus metus apdovanoja Rezidor už tvarią etišką lyderystę.


Istorinės prabangos oazė atvira Jums

Istorinės prabangos oazė atvira Jums

Ant Baltijos jūros kranto, Palangos pakraštyje prie Botanikos parko, uždaroje, kruopščiai prižiūrėtoje 22 hektarų teritorijoje, įsikūrusi unikali vila „Auska“. Tai puiki vieta norintiems surengti prabangų priėmimą verslo partneriams,...


Naujas restoranas keičia požiūrį į sumuštinius

Naujas restoranas keičia požiūrį į sumuštinius

Vilniuje atidarytas šviežių sumuštinių restoranas „Park”, veikiantis „atviros virtuvės“ principu – žmonės čia gali stebėti, kaip jiems gaminami užsakytieji sumuštiniai. Mados ir stiliaus centre „Europa“...


Vienas Švedijos viešbutis savo svečiams siūlo sekso žaisliukus

Vienas Švedijos viešbutis savo svečiams siūlo sekso žaisliukus

Stokholme įsikūręs viešbutis Berns Hotel savo svečius stebina neįprasta naujove – kiekviename kambaryje svečiai ras vibratorius, antrankius ir prezervatyvus. Viešbučio vadovybė pabrėžė, kad nuolatiniai jų klientai nesiskundžia sekso...


Pirmasis 5 žvaigždžių „Kempinski“ viešbutis Baltijos šalyse atvėrė duris Vilniuje

Pirmasis 5 žvaigždžių „Kempinski“ viešbutis Baltijos šalyse atvėrė duris Vilniuje

Šiandien, rugsėjo 5 d., pirmasis seniausio Europoje prabangių viešbučių tinklo „Kempinski Hotels“ valdomas penkių žvaigždučių viešbutis Baltijos šalyse atvėrė duris Lietuvos sostinėje. Vilniuje, šalia Katedros aikštės, Universiteto g....

www.gradiali.com

www.gradiali.com

Viskas Jūsų sveikatai ir kokybiškam poilsui Palangoje ir Anykščiuose.
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Užsisakykite KELIONIUKLUBAS.LT savaitraštį!