Kelioniuklubas.lt
  • Pradžia
  • Naujienos
  • Partnerio turinys
  • Patarimai
  • Laisvalaikis
    • Žvejyba
    • Video
  • Kelionės
Kelioniuklubas.lt
  • Pradžia
  • Naujienos
  • Partnerio turinys
  • Patarimai
  • Laisvalaikis
    • Žvejyba
    • Video
  • Kelionės
  • Naujienos

Sostinės gyventojai kviečiami teikti idėjas Vilniui ir paskirstyti per 300 tūkst. eurų

Projektas Daryk

Šiemet projektas „Dalyvauk! Vilnius“ gyventojų idėjoms paskirstys per 300 tūkst. eurų ir apims visas sostinės seniūnijas.  Į seniūnijų biudžeto skirstymą sostinės gyventojai turi galimybę įsitraukti  jau antrus metus iš eilės. Sugalvojus šaunių idėjų, galima patiems spręsti, kurios jų vertos įgyvendinti 2023-aisiais.

„Vilnius – nuolat auga, keičiasi ir tobulėja. Norisi, kad kiekvienas vilnietis jaustųsi savo miesto šeimininku. Pernai išbandėme pilotinį projektą, o šiemet tęsiame ir jau visus gyventojus kviečiame pagalvoti, kas grįžus po darbo, savaitgalį ar atostogų metu prie namų leistų jaustis dar geriau“, – sako Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorė Lina Koriznienė.

Iki šiol seniūnijų programos įgyvendinimui skiriamas miesto biudžeto lėšas aplinkos gerinimui planuodavo seniūnai ir seniūnės, sudarydami metų planus. Nuo šių metų kiekvienas aktyvus vilnietis gali prisidėti prie savivaldybės biudžeto skirstymo, aplinkos gerinimo idėjų priėmimo, opiausių problemų sprendimų paieškos bei diskusijų.

Gyventojai po vieną ar kooperuodamiesi į bendraminčių grupes galės siūlyti bendruomenei aktualių klausimų sprendinius. Pasiūlymus vilniečiai galės teikti „Želdinių“, „Mažosios architektūros“, „Sporto“, „Poilsio ir laisvalaikio“ kategorijoms. Viskas veiks labai paprastai: iki birželio 2 d. sostinės gyventojai kviečiami galvoti aplinkos gerinimo idėjas, jas nuo birželio 3 d. registruoti platformoje http://dalyvauk.vilnius.lt. Rudenį, lapkričio mėnesį, vyks balsavimas už labiausiai patikusį (-sius) ir reikalingiausią (-ius) pasiūlymą (-us).  Daugiausiai gyventojų balsų surinkusias idėjas Savivaldybė įgyvendins per ateinančius metus.

Praėjusiais metais trijų sostinės seniūnijų – Rasų, Justiniškių ir Verkių – gyventojai patys paskirstė aplinkos puoselėjimui  skirtus 64 tūkst. eurų. Aktyvūs ir savo aplinkai neabejingi vilniečiai iš viso registravo 100 pasiūlymų pagerinti savo bendruomenės gyvenamąją aplinką. Kadangi ne visos idėjos atitiko dalyvaujamojo biudžeto sąlygas, dėl teisės būti įgyvendintos susirungė 31. Geriausia ir bendruomenei reikalingiausia idėja Rasų gyventojai išsirinko paplūdimio prie Vilnios įrengimą, Justiniškių – pasivaikščiojimo taką visomis oro sąlygomis, o Verkių seniūnija savo biudžetą paskyrė dviem idėjoms: treniruoklių ir futbolo aikštelėms Balsiuose.

Su visomis projekto datomis, sąlygomis, konkrečiomis kiekvienai seniūnijai skirtomis sumomis gyventojai gali susipažinti „Dalyvauk! Vilnius”>>

Kiti įrašai
atostogų akimirkos
View Post

L. Pobedonoscevas dalinasi prisiminimais iš kelionių – nuo magiškos Balio salos iki Madagaskare valgyto šikšnosparnio

Lietuvos oro uostai
View Post

Lietuvos oro uostuose startuos aviacijos vasaros sezonas 2023: keleiviams siūlys skristi daugiau nei 80 krypčių

Bagažo sistema Vilniaus oro uostas
View Post

Inovacijos Vilniaus oro uosto naujajame išvykimo terminale: planuojama moderniausia regione registruoto bagažo valdymo ir patikros sistema

Kelionės vaistai
View Post

Atmintinė keliautojams: kokiais vaistais pasirūpinti ir kokius darbus atlikti iš anksto?

Tiesioginiai skrydžiai į Turkiją
View Post

Po ilgesnės nei 10 metų pertraukos Kauną su Turkija vasaros atostogų metu tiesiogiai sujungs vienintelis kelionių organizatorius

Lietuvos oro uostai srautai
View Post

Aviacija atsigauna sparčiau nei tikėtasi: vasarį Lietuvos oro uostuose pavyko atstatyti 90 proc. keleivių srauto

Turkija kelionės
View Post

Kelionių sektoriaus atstovai apie turizmo sezoną Turkijoje: viešbučiai laukia keliautojų

Sveikatingumo takas
View Post

Dvarčionių bendruomenė šiltąjį sezoną vilniečius kvies atrasti atkurtą sveikatingumo taką „Šeimų judesio pušynas“

Avia solutions group
View Post

„Avia Solutions Group“ tapo Airijoje registruota bendrove

NAUJIENOS

wizz air

Wizz Air visus norinčius kviečia kurti lėktuvo apipavidalinimo dizainą

paroda

Lietuvos nacionalinis muziejus pradeda Vilniaus 700 metų jubiliejaus minėjimą: paroda apie vilniečius – gimusius ir prigijusius

kelionės Lietuvoje

„Keliauk Lietuvoje“ tyrimas atskleidė turistinių objektų infrastruktūros trūkumus

kilpinės trasos

Pasivaikščiojimams žiemą – naujos kilpinės trasos 100 kilometrų take

mados savaitė Klaipėdoje

Prasideda „Mados savaitė Klaipėdoje“ ir kviečia klajoti po renginius!

festivalis biržuose

Į legendų muzikos festivalį Biržuose atvyksta net 4 pasaulinio garso atlikėjai

PATARIMAI

Kas apsaugo nuo virškinimo sutrikimų kelionėje?

Žiemos inventorius

Kaip įsigyti tinkamą slidinėjimo inventorių internetu?

kepsninės

Atsakingai kūrenkite laužus ir naudokite kepsnines

Ką reikia žinoti apie savo teises keliaujant lėktuvu?

Kokių vaistų įsidėti į kelionės krepšį?

Kaip atsikratyti svorio metimo pasiteisinimų?

PARTNERIO TURINYS

Telefono remontas karantino metu

Studijos užsienyje: išvykite pasitikėdami savo kalbinėmis žiniomis

Skubus fototechnikos taisymas Vilniuje

Kaip elgiasi gyvūnai kelionės metu

Aktyvus laisvalaikis su dviračiu

Patogus poilsis gamtoje – misija įmanoma!

LAISVALAIKIS

Atsisakantys pusryčių rizikuoja nutukti

Geros nuotaikos ir žvalumo – į pirtį

Tech Spa Terasa

Druskininkuose nauja koncertų erdvė -Tech Spa Terasa!

Į Vilniaus knygų mugę – patogiai viešuoju transportu

Lietuvių valgiai

Geriausi uodų atbaidymo būdai

Karolina
Kelioniuklubas.lt
  • Reklama
  • Kontaktai
Projektai:  statybajums.lt / manosveikata.lt / automedia.lt / skaitome.lt / verslo.tv / seostraipsnis.lt / mokslozinios.lt / zvejosapnas.lt / protobokstai.lt / motinyste.lt
Partneriai:  Automobilių nuoma / Bikko.lt

Input your search keywords and press Enter.