Kovo 30d. Pirmadienis

Kaip susipakuoti lagaminą, kad jame dar liktų vietos?

2020 Vasario 11d.
Kaip susipakuoti lagaminą, kad jame dar liktų vietos?

Daugelis iš mūsų keliauja tik su rankiniu bagažu – laikai, kuomet norėdavosi į lagaminą pasiimti kone visus savo namus, baigėsi. Vis dėlto, kraunantis net ir rankinį bagažą, yra reikalų. Kaip sumaniai susikrauti lagaminą, kad jame tilptų ne tik visi reikalingi daiktai, bet dar liktų vietos lauktuvėms?

Puikiai suplanuotas – sumaniai supakuotas

Keliautojas galite būti gudrus, tačiau tiesa viena – jeigu nesuplanuosite savo lagamino turinio iš anksto, jūs greičiausiai ne tik prisidėsite per daug daiktų, bet dar ir to, ko tikrai neprireiks. Iš anksto apgalvokite savo aprangą visos kelionės metu. Dėkitės tik tuos drabužius, kuriuos galėsite lengvai miksuoti ir iš kurių galėtumėte pasidaryti ne vieną puikų derinį.

Galvokite apie universalius drabužius bei avalynę

Mes nesakome, kad visada būtina dėvėti treningus ar džinsus, tik primename, kad prieš kraunantis lagaminą vertą pagalvoti apie savo kelionės tikslą bei planus. Avalynė čia taip pat atlieka svarbų vaidmenį, ji, beje, užima daugiausiai vietos lagamine. Keliaukite su viena patogia batų pora, o į rankinį bagažą įsidėkite kitą, pagal savo poreikius. Niekada negali žinoti, kai kada net ir patys patogiausi batai pradeda trinti, tad dėl viso pikto – būkite pasiruošę!

Naudokite skalbyklos paslaugas

Jeigu keliaujate ilgiau nei kelioms dienoms, verta pagalvoti apie drabužių skalbyklos paslaugas. Bene kiekviename viešbutyje galima išsiskalbti savo drabužius, o tai yra puiki galimybė apsirengti tuos pačius rūbus dar kartą. Keliautojai dažnai prisipažįsta, kad ši paslauga iš tiesų palengvina ne tik lagamino turinį, bet ir atostogas!

Drabužius tiesiog susukite!

Taip, supratote teisingai! Jums tereikia tvarkingai susukti visus savo drabužius į ritinėlius. Taip jūs ne tik sutaupysite vietos lagamine, bet ir išlaikysite rūbus dailius – drabužiai kelionės metu nebus raukšlėti.

Drabužius pakuokite į vakuuminius maišus

Taip, taip, vakuuminiai maišai puikiai tiks ne tik sezoniniams drabužiams po lova slėpti, bet ir puikiai tarnaus kelionėje. Šie maišai nėra vienkartiniai, tad naudoti juos galėsite dar daug kartų.

Pasirūpinkite kosmetika ir skysčiais

Prieš pradedami pakuoti kosmetiką ar skysčius užduokite sau vieną svarbų klausimą: ką galėsiu nusipirkti vietoje? Pavyzdžiui, kremą nuo saulės ar dantų pastą tikrai lengvai atrasite vietinėje parduotuvėje, atvykimo oro uoste arba net pačiame viešbutyje. Kita svarbi taisyklė – nepatingėkite perpilti skysčius į kuo mažesnius buteliukus.

Tiesa, keliaujant su rankiniu bagažu, jūsų daiktai kartu su jumis turės praeiti saugumo patikros punktą. Skysčius iš lagamino reikės ištraukti, todėl iš anksto pasidėkite juos greitai prieinamoje vietoje arba turėkite šalia savęs (pvz.: kuprinėje, rankinuke).

Pasidomėkite viešbučiu, kuriame apsistosite

Itin daug vietos sutaupyti savo lagamine galite nesigabendami su savimi tokių daiktų kaip rankšluostis, plaukų džiovintuvas, chalatas, kambario šlepetės ir kt. Daugelis šių daiktų būna viešbučio kambariuose, tačiau prieš tai visada pasitikslinkite su viešbučio personalu.

Žieminius paltus ir rūbus palikite saugyklose

Daugelyje oro uostų jau galite rasti specialias daiktų saugojimo spinteles. Ši paslauga aktuali tiems, kurie keliauja žiemą, o ypač – į egzotinius kraštus. Kai už oro uosto durų kaitina 30 laipsnių šiluma, žieminio palto temptis paskui save ar bandyti sutalpinti jį į lagaminą tikrai nesinori. Išbandykite!

Įsigykite patogų lagaminą

Geras lagaminas – brangus lagaminas? Tai iš dalies yra tiesa. Tačiau prisiminkite, kad geras lagaminas tarnaus ilgai. Juk kelionės metu tikrai nenorėtumėte tvarkyti lūžusių bagažo ratukų ar suplyšusių krepšio rankenų. Pagalvokite ir apie tai, kad oro uostuose ir įvairiose transporto priemonėse ūžia šimtai žmonių, tad pasirinkite tokį lagaminą ar krepšį, su kuriuo galėtumėte judėti ir jaustis laisvai. Šiuo metu keliautojai labiausiai vertina lagaminus su 4 tvirtais ratukais.

Keliaujate dviese? Gal užtektų 1 lagamino?

Paprasta, bet geniali taisyklė: jeigu keliaujant dviese galite sutilpti į vieną lagaminą, tai taip ir padarykite! Pažadame – jums ne tik bus lengviau, bet dar ir sutaupysite (turint omenyje keliones su pigių skrydžių bendrovėmis, kur kiekvienas rankinis bagažas yra apmokestintas).

Visi šie patarimai – iš mūsų pačių, Baltic Tours komandos, gyvenimo. Keliaukime kuo sumaniau ir patogiau!
Apie mažos šalies didelius turtus

Apie mažos šalies didelius turtus

Šioje valstybėje gyvena šiek tiek daugiau nei 400 tūkst. žmonių. Viena jos vizitinių kortelių – žydras langas į jūrą, o nuolatinis palydovas – vėjas. Čia tiek bažnyčių, kad lankant po vieną per dieną prireiktų visų metų. Taip, tai...


Atostogos – porų išbandymo metas

Atostogos – porų išbandymo metas

Atostogos – ne tik poilsis, bet ir santykių išbandymo metas. Juk artėjant atostogoms dažnai susimąstote, su kuo ilsėtis. Su draugais? Su vaikais? Su sutuoktiniu ar atskirai? Pas mane atėjo konsultuotis pora, kuri kartu išgyveno 15 metų. Jie...


Apsipirkti važiuokite į Londoną, Madridą ar Barseloną

Apsipirkti važiuokite į Londoną, Madridą ar Barseloną

Apsipirkimas – vienas iš turistų labiausiai mėgstamų užsiėmimų kelionių metu, rodo Globe Shopper City Index atliktas tyrimas: 82 procentai keliautojų apsipirkimą įvardija kaip vieną iš pagrindinių prioritetų kelionės metu. Jei norite...


Kokią pagalvę rinktis kelionei?

Kokią pagalvę rinktis kelionei?

Kai keliauji lėktuvu, autobusu ar traukiniu ir kai reikia miegoti, svarbu pasirinkti tinkamą pagalvę. Geriausiai tinka pripučiamos, kaklą apjuosiančios pagalvės. Jos neleidžia, kad prasidėtų sprando skausmai. Pripučiama pagalvė praverčia ir kai...


Baidarių nuoma: plaukimas Nerimi

Baidarių nuoma: plaukimas Nerimi

Plaukimas baidarėmis– sportas ir tobulas laisvalaikio praleidimo būdas gryname ore. Tai ne tik smagu, bet ir naudinga sveikatai. Atgaiva protui, kūnui, mintims. Ši pramoga yra itin populiari, nes tai smagu, nebrangu ir nereikalauja jokių...


Kelionės gidas

Kelionės gidas

Artėja atostogos, o namuose ar Lietuvos paplūdimyje būti nesinori? Aplinkiniai be perstojo giriasi savo nuotykiais ir jūs norite taip pat visą tai patirti? Dažniausiai apie kelionės įspūdžius atsiliepiama tik iš teigiamos pusės, nuslepiant...


10 įdomiausių kelionių idėjų visai šeimai

10 įdomiausių kelionių idėjų visai šeimai

Smagiausios ir labiausiai šeimą suartinančios atostogos – kelionės, kuriose neblėstančių įspūdžių patiria tiek suaugusieji, tiek vaikai. Tačiau tokios kelionės planavimas tampa tikru iššūkiu – juk reikia suderinti visų pomėgius ir...


Kelionės į Turkiją | Kodėl verta lankyti Turkiją?

Kelionės į Turkiją | Kodėl verta lankyti Turkiją?

Norite nukeliauti į šalį, kurioje visuomet šviečia saulė, o žmonės nuolat Jums šypsosi? Jeigu taip, Turkija gali būti pats geriausias sprendimas. Kelionės į Turkiją pastaruoju metu yra labai populiarios, kadangi čia žmonės labai svetingi, o...

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Užsisakykite KELIONIUKLUBAS.LT savaitraštį!